Co nesmí chybět vaší chalupě

Krásná chalupa obklopena dechberoucí přírodou je místem, které opravdu můžeme označit rájem na zemi. Kde jinde než v objetí malebné přírody si umíte představit dokonalé místo k odpočinku? Samozřejmě, že každá chalupa je dílem šikovných rukou vlastníka chalupy. Myslím, že jen oni dokážou pochopit a naplno ocenit skutečnou hodnotu chalup.

Nesmíme však zapomínat ani na interiér chalupy, který by bez jedinečných doplňků na chalupu zkrátka vypadal fádní. Mezi klasické doplňky, které na chalupu sedí jako ulité, jsou doplňky vyráběné z organických materiálů. Ty nejenže působí nadčasově, ale dokonce vás obdarují i ​​krásnou vůní. Jejich jedinou nevýhodou je však krátká životnost.


Co stejně nesmí chybět každé pořádné chalupě, to jsou červené puntíkované závěsy či ubrusy. Přiznejte se, kdo z vás si nepředstaví právě červenou s bílými puntíky v spojitosti s chalupami?

Zdroj: Labenord

Povinná výbava kuchyně

Jednoznačně jsou to bylinky a kopy domácí zeleniny. Byla by škoda nevyužít zahrádku v okolí vaší chalupy na sázení různých plodin. Byliny v květináči mohou být nejen skvělým pomocníkem v kuchyni, ale stejně splňují účel dekorace.

Jak jsme již zmínili, tak byliny v květináčích jsou jednou z těch nejlepších věcí, které kuchyně na chalupě mohou mít. Naprosto typické jsou pak tradiční malované hrníčky či na vyřezávané vařečky. Všechny tyto malé detaily jsou podstatné a tvoří srdce vaší chalupy.


Tip: Za pomoci zázvoru a citronu si dokáže vykouzlit skvělý detoxikační čaj. Takové typy čajů pomohou vašemu tělo v boji s antioxidanty. Pravda však musí jít ven! Čaje určené na detox vám jednoznačně nepomohou s hubnutím. Chcete-li nějaká ta kila shodit, tak se soustřeďte na svůj kalorický příjem a fyzickou aktivitu. Nic si nezakazujte, ale zároveň se ani nepřejídejte.