Kde sledovat sportovní přenosy zdarma

Pokud se řadíte ke sportovním fanoušků, tak vás jistě zajímá, kde sledovat sportovní přenosy, a to ideálně zdarma. V článku se podrobně podíváme na podrobně podíváme na možnosti, kde, jaké sporty naladit ať v TV nebo online.

Photo by Jimmy Conover

Atletika

Ať už se chcete podívat na Diamantovou ligu, mistrovství světa či Evropy nebo na českou Zlatou tretru, tak vždy zamíříte na veřejnoprávní kanál ČT sport, kde je atletika už nějaký ten čas jako doma. Pokud vás zajímá online možnost, tak tu je ČT sport Plus, který je dostupný přes webový prohlížeč.


Biatlon

I přes neúspěchy z posledních let se biatlon v Česku stále těší velké popularitě. Všechny závody světového poháru, mistrovství Evropy i mistrovství světové opět naleznete v programu ČT sport a online ČT sport Plus.

Alpské a běžecké lyžování

Vůbec nezáleží na tom, kterému lyžování fandíte. Důležité je, že obě disciplíny naleznete nikde jinde než opět na ČT sport a ČT sport Plus.

Snowboarding

Sport, který se dělí na několik různých kategorií. Sjezd, kde nás reprezentuje obojživelnice Ester Ledecká, i snowboardcross, kde září česká, nyní i taneční, hvězda Eva Adamczyková, jsou součástí programové nabídky ČT sport a online ČT sport Plus. Kromě nich je možné sledovat na České televizi i freestyle závody jako jsou Slopestyle a Big Air.


Lední hokej

Extraliga, Chance liga, Mistrovství světa mužů, žen i mládežnických kategorií, Spengler cup a Euro Hockey Tour. Dlouhý výčet soutěží a turnajů, které je možné sledovat, je na kanálech ČT sport a ČT 2 nebo online ČT sport Plus. Nebojte i slavnou NHL je možné sledovat prakticky zdarma, a to na webu sázkové kanceláře Tipsport, která je jejím oficiálním partnerem nebo každý pátek na stanici Nova Action, která je volně dostupná v pozemním vysílání.

Tenis

S tenisem je to malinko zašmodrchané. Populární týmový Davis Cup je tradičně vysílaný na ČT sport a ČT sport Plus. Ovšem ostatní turnaje ATP a WTA jsou různě rozeseté na placených kanálech, a to samé platí o grand slamech, které parkují zase jinde. Tento problém ovšem eliminují online televize sázkových kanceláří, které vysílají jak řadové turnaje, tak všechny akce velké čtyřky.

Fotbal

Fotbalová kategorie je na tom podobně jako Tenis. Jednotlivé soutěže a turnaje naleznete na různých placených místech. Řešením je proto opět vydat se cestou sázkových kanceláří, kde je nekonečný zástup světových soutěží. LaLiga, Ligue 1 nebo Serie A, a to je opravdu jenom malý vzorek. I taková česká nejvyšší soutěž, Fortuna liga, je zdarma dostupná pouze u sázkových kanceláří. Evropskou a Konferenční ligu zase hledejte na ČT sport a ČT sport Plus. Stejně tak zde naleznete Ligu národů a Mistrovství Evropy, které se koná jednou za čtyři roky. 

Photo by Norbert Braun

Basketbal

Fanoušci košíkové jistě ocení, že díky online televizím sázkových kanceláří je možné sledovat nejlepší ligu světa, NBA, živě a zdarma! Dostupná je zde také Evropská Euroliga nebo Česká Mattoni NBL. Na mistrovství světa nebo Evropy stačí přepnout na kanál ČT sport nebo na internetu kliknout na ČT sport Plus.

Plážový a klasický volejbal

Plážový volejbal zažil v Česku boom po zlatu na MS české mužské dvojice Perušič – Schweiner. Klasický volejbal je mezi lidmi zaběhlý už nějaký ten čas. Co je pro nás důležité je to, že obě volejbalové disciplíny naladíte na ČT sport a ČT sport Plus.

Floorbal

Kolektivní sport s děrovaným míčkem a hokejkami je také již dlouhou dobu na programech České televize, a to jak v mužské, tak ženské kategorii.

Házená

Zápasy české reprezentace nebo domácí nejvyšší soutěž naleznete, už nepřekvapivě, na ČT sport. Online samozřejmě na ČT sport Plus. I zde platí, že se vysílají mužské i ženské zápasy. Na TV Tipsport, kromě českých lig, naleznete i ty ze světa, především populární německou Bundesligu.

Letní a Zimní Olympijské Hry

Olympijské hry jsou tak velkolepou (nejen) sportovní akcí, že si zaslouží svůj vlastní prostor. Jejich vysílání v Česku přísluší opět kanálům České televize. Jelikož jsou programy opravdu obsáhlé, tak tu mimo obvyklého ČT sport a ČT sport Plus, vypomáhá i ČT 2.

Americký fotbal a rugby

Oba sporty se šišatými míči jsou stále populárnější. Nejslavnější liga amerického fotbalu, NFL, je dostupná online na televizích sázkových kanceláří. Mistrovství světa vysílá ČT Sport a online ČT sport Plus.

Dostihy

Zde je samozřejmě nejzajímavějším závodem Velká pardubická, která táhne k obrazovkám i lidi, kteří jinak dostihy vůbec nesledují. Ovšem ČT sport a ČT sport Plus nabízí i jiné dostihové závody než právě tuto královskou akci. Taková online TV Tipsport nabízí i přenosy dostihů ze světa.

MMA

Dostáváme se ke sportu, který je rozprostřený do tolika organizací, z nichž se každá vysílá jiným, ovšem placeným, způsobem, že rovnou zamíříme do sázkových kanceláří. Největší česko-slovenská organizace Oktagon je dostupná zdarma pouze na TV Tipsport a TV Chance. Stejně tak zde naleznete polskou KSW a suverénní světovou jedničku UFC.

Motorsport

Mnoho různých závodů, mnoho kategorií a mnoho možností sledování, bohužel většinou placených. Ovšem! Takové MotoGP je k dispozici zdarma exkluzivně na TV Tipsport. Na ČT sport a online ČT sport Plus je vysílán nesmrtelný pořad Svět motorů, který má v repertoáru mnoho reportáží z jednotlivých rallye závodů, závodů tahačů nebo motocrossu. 

Jak sami vidíte, tak každý sport můžete sledovat zdarma. Ať už zvolíte volně šířené kanály nebo stále bohatší vysílání online televizí sázkových kanceláří, tak se většinou ke svému vyvolenému programu dostanete.

sport v tv

Jak sledovat sport zdarma na TV Tipsport

Když už tak často zmiňujeme TV Tipsport, a že je prakticky zdarma, tak se pojďme podívat na to, jak ji opravdu mít zcela zdarma.

  1. Registrujte se u Tipsport a přihlaste se
  2. V horní liště klikněte na „LIVE“
  3. Vyberte sport, který chcete sledovat
  4. Zvolte událost a sledujte live!

Odteď můžete sledovat sportovní přenosy 7 dní zcela zdarma. Poté je nutné vsadit jednou za měsíc alespoň 30 Kč. Jelikož k registraci obdržíte bonus ve výši 300 Kč, tak nemusíte investovat žádné vlastní a peníze, a pokud oněch 30 Kč vsadíte na velmi nízké kurzy nebo příležitosti, o kterých víte, že je velmi pravděpodobné, že dopadnou ve váš prospěch, tak z bonusu můžete financovat sledování zdarma natrvalo. Díky internet TV můžete sledovat své oblíbené sportovní události kdykoliv a kdekoliv.