Přemýšlíte nad stavbou garáže? Zapomeňte na cihly, řešením je montovaná garáž

Montovaná garáž – řešení pro každého

Asi jen stěží bychom hledali majitele garáže, který by investice do této stavby litoval. Garáž je zkrátka nesmírně užitečná stavba, jejíž praktičnost zdaleka nekončí jen u garážování auta. Vlastnit zastřešený prostor nejen pro parkování vozidla je totiž k nezaplacení. V zimě auto netrpní dlouhým stáním v mrazech a v létě si nemusíte nastupovat do šedesátistupňového pekla. Vedle toho však garáž slouží také jako hospodářská místnost, kde svůj prostor najdou nezbytné stroje a nářadí. Třeba sekačka, fréza či lopaty a rýče. Garáž můžete navíc proměnit v dílnu. Nikdo vás tu nebude rušit a vy se v klidu můžete věnovat tomu, co máte nejraději. 

Už tedy víme, že garáž je u domu neocenitelná. Jak si ale co nejsnáze poradit s její stavbou? Pouštět se do projektu výstavby zděné garáže je totiž samozřejmě velmi náročné. A to jak fyzicky, tak také finančně. Naštěstí ale existuje perfektní řešení, se kterým můžete garáž postavit prakticky ihned a za velmi dostupnou cenu. Navíc bude vypadat výborně a nemusíte se tedy bát, že by stavba technického charakteru nějakým způsobem zkazila celkový dojem z domu se zahradou.


Výhody montované garáže jsou nepřekonatelné

Tak především montovaná garáž od společnosti Moderní garáže s.r.o. nevyžaduje žádné složité stavební postupy ani přítomnost stavební techniky. Skutečnost je taková, že o realizaci montované garáže se kompletně postará tým profesionálů, který úkol zvládne během jednoho dne. K sestavení garáže není nutné povolávat žádnou těžkou techniku. To znamená, že vaši zahradu neponičí bagr ani nákladní auto. Zahrada bude večer vypadat stejně jako ráno. Jen s tím rozdílem, že na konci dne ji bude zdobit nová garáž. 

A z čeho se tyto garáže staví? Hlavním materiálem je pozinkovaná ocel, což je materiál prověřený automobilovým i leteckým průmyslem. To znamená jediné – ocelová garáž je doslova bezúdržbová. V perfektním stavu vydrží po dlouhá léta. A vy se jen můžete těšit jejich výhod. 

Možná vás teď přepadly pochybnosti, jak může taková ocelová garáž vypadat. Vždyť plechová bouda přece nejspíše nebude patřit mezi designově nejhodnotnější řešení. Tyto obavy jsou naprosto bezpředmětné. Navenek totiž nikdo nepozná, že jde o montovanou garáž. Firma Moderní garáže totiž své stavby navrhuje tak, aby působily jako zděné. A věřte, že jsou od těch cihlových skutečně k nerozeznání.


Nakonfigurujte si svou garáž do posledního detailu?

Stále ale nezaznělo to nejlepší. U podobných staveb jste možná zvyklí na unifikovaný katalog, který se skládá z několika modelů, z nichž si jen s velmi omezenými možnostmi přizpůsobení vyberete garáž, zahradní domek nebo třeba pergolu. Zde tomu ani zdaleka tak není. Díky propracovanému konfigurátoru si totiž garáže můžete navrhnout sami. 

Nejdůležitější je samozřejmě volba základního typu a rozměru garáže. Dále už je jen na vás, zda-li osadíte stavbu sedlovou nebo pultovou střechou, či jaká barva fasády a atiky je ta pravá. Už nyní je jasné, že možných kombinací je nepřeberné množství. Jestli v garáži plánujete trávit i dlouhé zimní večery, doporučujeme se zamyslet nad možnostmi zateplení. Věřte, že této investice navíc nebudete litovat. 

Neuvěřitelnou variabilitu stavby pak dokazuje také fakt, že montovanou garáž můžete dále rozšiřovat. Třeba se časem ukáže, že rodina potřebuje dvě auta. Rozšíření garáže pro druhé stání nebude žádný problém. Garáž můžete také napojit na stávající objekty. Třeba dům, pergolu či zahradní domek. Montovaná garáž je zkrátka perfektní řešení pro každého.